Autoholowanie i samochód zastępczy z OC sprawcy Słupsk

Wyślij wiadomość

  Likwidacja szkód
  komunikacyjnych

  Miałeś stłuczkę? Twoje auto uległo awarii? Laweta PREMIUM Słupsk pomoże Ci w każdej problematycznej sytuacji na drodze. Wypadki zdarzają się nawet najlepszym kierowcom, a wiele z nich wynika z błędu innych uczestników ruchu. Niezależnie kto zawinił, w rezultacie zazwyczaj mamy dwa, albo i więcej uszkodzonych pojazdów, które często nie mogą kontynuować samodzielnie dalszej drogi. W takiej sytuacji niezbędna okazuje się pomoc drogowa. Auto holowanie PREMIUM Słupsk oferuje pomoc w zakresie usunięcia pojazdu z miejsca zdarzenia, dostarczenia samochodu zastępczego oraz pomocy w likwidacji szkody.
  Detail Of Damage To Headlight Of Vehicle In Car Park
  • Duży wybór
   pojazdów zastępczych
  • Profesjonalne
   doradztwo
  • Minimum
   formalności
  • 20 lat
   na rynku!
  • Najniższe
   ceny
  • Kompleksowa pomoc
   po kolizji

  Laweta PREMIUM Słupsk – sprawna pomoc podczas stłuczki i awarii

  Nadmierny pośpiech, nieuwaga, ciężkie warunki na drodze. Przyczyn stłuczek jest wiele, jednak uszkodzony samochód nie musi być początkiem problemów. Holowanie PREMIUM Słupsk to usługa, dzięki której nie musisz martwić się o los swojego pojazdu po stłuczce czy awarii. W PREMIUM pomożemy Ci w przetransportowaniu Twojego auta do najbliższego bądź rekomendowanego przez Ciebie miejsca czy warsztatu samochodowego. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło wypracować nam szereg kontaktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie polecić Ci sprawdzone miejsca, w których naprawisz swój samochód. Autoholowanie PREMIUM Słupsk sprawdzi się także wtedy, kiedy masz zamiar kupić uszkodzony pojazd i nie możesz samodzielnie jechać nim do swojego domu.

  Samochód z OC sprawcy PREMIUM Słupsk – Twoja podróż nie musi się kończyć

  Stłuczka nie zawsze musi oznaczać zmiany Twoich planów. PREMIUM oferuje nie tylko holowanie pojazdów Słupsk, ale również dostarczy Ci samochód zastępczy na miejsce wypadku. W naszej flocie posiadamy pojazdy każdej z klas, dzięki czemu z łatwością dobierzesz interesujący Cię pojazd. Martwisz się o koszty? Auto zastępcze z OC sprawcy Słupsk jest wypożyczane dla Ciebie całkowicie bezkosztowo, a wszelkie należności pokrywane są z ubezpieczenia pojazdu osoby, która spowodowała wypadek. Samochód zastępczy Słupsk będzie dla Ciebie dostępny do momentu zakończenia naprawy Twojego uszkodzonego auta.

  Likwidacja szkód PREMIUM Słupsk – wybierz profesjonalistów

  Stłuczka dla wielu kierowców to stresująca sytuacja. Niezależnie od tego, czy jesteśmy jej sprawcami czy też pokrzywdzonymi warto skorzystać z usług profesjonalistów. Likwidacja szkód komunikacyjnych PREMIUM Słupsk to nasza specjalność. Zajmujemy się zarówno czynnościami tuż po zdarzeniu polegającymi na zabezpieczeniu pojazdu i przetransportowania do w ramach usługi autolaweta Słupsk do wybranego warsztatu samochodowego, jak i całym późniejszym procesem. Likwidacja szkód PREMIUM Słupsk zapewni Ci kompleksową obsługę w zakresie pomocy na miejscu zdarzenia jak również ubiegania się o odszkodowanie od ubezpieczyciela sprawcy i naprawę uszkodzonego pojazdu.

  Uczestniczyłeś w kolizji drogowej na Pomorzu? Szukasz sprawdzonej firmy, która kompleksowo zajmie się holowaniem pojazdu oraz likwidacją szkody? Wypożyczalnia samochodów Słupsk, działająca nieprzerwanie od 20 lat pomoże Ci po zdarzeniu drogowym zarówno w kwestiach formalnych dotyczących znalezienia odpowiedniego serwisu blacharsko-lakierniczego, jak i prawnych polegających na reprezentowaniu Cię w procesie dopłaty do odszkodowania.

  Korzyści

  Kompleksowa obsługa
  w przypadku kolizji

  • Holowanie
   pojazdu
  • Samochód zastepczy
   z OC sprawcy
  • Reprezentacja w procesie
   dopłaty do odszkodowania
  • Darmowe
   porady prawne

  4 proste kroki
  w likwidacji Twojej szkody

  Zgłoś się do nas, my zajmiemy się resztą!
  Detail Of Damage To Headlight Of Vehicle In Car Park
  Zgłoszenie szkody
  w naszym biurze
  Shop owner calculating price of bouquet
  Realna wycena
  wartości szkody
  car
  Samochód zastępczy
  na czas likwidacji szkody
  Business concept, car insurance, sell and buy car, car financing
  Odbiór pojazdu
  lub odszkodowania
  w górę