Wypożyczalnia samochodów Lębork

Wyślij wiadomość

  Wypożyczalnia i wynajem aut w Lęborku

  Nasza wypożyczalnia samochodów Lębork proponuje klientom wyłącznie nowoczesne oraz doskonale wyposażone samochody. Jazda takimi pojazdami to wyłącznie przyjemność — przekonaj się o tym sam!

  Happy Young Woman Showing new Rental car keys
  • Duży wybór
   pojazdów zastępczych
  • Profesjonalne
   doradztwo
  • Minimum
   formalności
  • 20 lat
   na rynku!
  • Najniższe
   ceny
  • Kompleksowa pomoc
   po kolizji

  Szybki i łatwy wynajem samochodów Lębork

  Jako działająca już dwadzieścia lat firma, doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Wychodzimy im naprzeciw, proponując wyłącznie najlepsze rozwiązania. Zainteresowani mogą wynająć u nas pojazd z naszego asortymentu — posiadamy zarówno eleganckie samochody najwyższej klasy, jak również pojemne pojazdy typu suv oraz busy. Wybór samochodów jest na tyle duży, że każdy zainteresowany na pewno znajdzie u nas maszynę odpowiednią do swoich potrzeb. Co równie ważne, nasza wypożyczalnia samochodów ze Słupska, jest w stanie zapewnić klientom wynajem na dowolny okres. Bez względu na to, czy potrzebne Ci wygodne auto na dobę, czy może wybierasz się w dwutygodniową podróż: nasi pracownicy na pewno znajdą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

  Co jeszcze możemy zaoferować naszym klientom? Wynajem aut Lębork to tak naprawdę minimum formalności. Zapewniamy kompleksowe zajęcie się wszelkimi dokumentami, które niezbędne są do wynajęcia samochodu przez klienta.

  Auta zastępcze Lębork

  Nasza firma jest w stanie zapewnić klientom także samochód zastępczy z OC sprawcy. To bardzo pomocna usługa, która gwarantuje możliwość kontynuowania korzystania z samochodu bez względu na udział w kolizji drogowej. Proponujemy różne rodzaje oraz marki aut zastępczych, które na pewno spełnią oczekiwania każdego klienta. Wypożyczalnia samochodów pomorskie to gwarancja całkowitego zadowolenia z naszych usług. Nasi pracownicy chętnie doradzą każdemu najlepsze rozwiązanie i zajmą się wszelkimi formalnościami. Pomogliśmy już wielu klientom z całej Polski — chętnie pomożemy również Tobie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

  Oferta wypożyczalni samochodów w Lęborku
  pojazdy każdej klasy

  Wybierz interesujący Cię segment i zobacz dostępne modele!
  SUV
  Podwyższone zawieszenie

  Najczęściej wybierany

  w górę